Cennik Fotografii Ślubnej w Szczecinie i okolicy

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Oferuje elastyczną ofertę dopasowaną do Waszych oczekiwań. Nie narzucam pakietów, na które musicie się zdecydować. Wybieracie tylko te elementy reportażu, które was interesują! Nie płacicie za rzeczy zbędne.

* wycena ma charakter orientacyjny.

Szczegóły pod nr tel. 880123200 lub e-mailowo: kontakt@photofactory.pl

Kwota PLN:

0

Stwórz swój Pakiet

PAKIETY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ


Sesja narzeczeńska

Przygotowania

Błogosławnieństwo

Ceremonia zaślubin

Zabawa weselna
do oczepin

Sesja w dniu 

Ślubu

Sesja Plenerowa

w innym dniu

Zdjęcia z drona**


Pendrive

zdjęcia w wersji elektronicznej

FotoAlbum

Wydruki zdjęć

Galeria Internetowa

zabezpieczona hasłem

PODSTAWA

2500


400 szt.

100 szt. 10×15 cm

STANDARD

3700


500 szt.

1 szt.

(format 20×20 cm)

100 szt. 10×15 cm

PREMIUM

4200


600 szt.

1 szt.

(format 30×30 cm)

100 szt. 15×23 cm

Przykładowe pakiety, które można dowolnie modyfikować wg. własnych potrzeb. Oferta ma charakter orientacyjny. Ostateczna cena zostanie ustalona indywidualnie podczas spotkania informacyjnego. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.


** Zdjęcia wykonywane podczas sesji plenerowych. Warunkiem koniecznym do realizacji są odpowiednie warunki atmosferyczne.

FOTOGRAFIA DRONEM

Ujęcia z powietrza

Zawsze podczas fotografowania mam ze sobą drona. Pozwala to na na ujęcia z nieco innej perspektywy. Każdy pakiet zawiera ujęcia z powietrza. Niestety nie zawsze są do tego odpowiednie warunki. Ważne jest dla mnie bezpieczeństwo, dlatego przed każdym wylotem muszę mieć pewność, że nie narażę nikogo na niebezpieczeństwo. 

Ujęcia z góry najczęściej realizuje podczas zdjęć grupowych oraz sesji plenerowych

Jak wyglądają fotograficzne dodatki?

FOTOALBUM

Do każdego pakietu fotografii ślubnej proponuje elegancki album w rozmiarach 20×20 cm lub 30x30cm. Do wyboru szeroka gama tekstur oraz kolorystyki. Każda strona wykonana jest z grubego papieru o gramaturze 800g/m2. Zdjęcia są naświetlane jak odbitki, w związku z tym są bardzo odporne, z czasem nie tracą kolorów.  Rozkładówki otwierają się na płasko. Zamawiając u mnie  foto album projekt masz  w cenie. Zawsze wiesz jak będzie wyglądał efekt finalny, ponieważ otrzymasz projekt rozkładówek do akceptacji. 

Foto album można wykorzystać na inne okazje lub jako prezent. Istnieje możliwość zamówienia foto albumu z twoimi zdjęciami oczywiście w odpowiedniej jakości. Jeżeli nie wiesz czy twoje zdjęcia nadają się do wykonania takiego albumu zapraszam do kontaktu.
Jeżeli chcesz zamówić foto album ze swoimi zdjęciami zapraszam do sklepu w celu złożenia zamówienia.    

DREWNIANY PENDRIVE

z twoją personalizacją

Elegancki drewniany pendrive z twoim grawerem 

DREWNIANE PUDEŁKO

z twoją personalizacją na odbitki

Drewniane pudełko z twoim grawerem w przedniej części. Pomieści ok. 100 zdjęć w rozmiarze 10×15 lub 15×21 istnieje również opcja przegródki na pendrive.