Sesje świąteczne Szczecin

Przyszedł ten czas…. kiedy na zewnątrz jesienna aura nie zachęca do pozowania, pora przenieść się do studia i realizować dalej swoją fotograficzną przygodę.

Listopad i grudzień to niewątpliwie czas Świątecznych sesji Bożonarodzeniowych. W tym roku przygotowaliśmy do dyspozycji 3 scenki, które nie ograniczają się tylko do dzieci. Przystosowane są również dla osób dorosłych. Możemy wykonać Świąteczne zdjęcie dzieci z rodzicami.

Oferuje również świąteczne sesje dla Par. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać sobie romantyczną sesje we dwoje w Świątecznej scenerii.

Zobacz jak wyglądają nasze scenki w 2022 roku:

Ile zdjęć dostanę z sesji?

Po wykonanej sesji dokonuje selekcji najlepszych zdjęć, następnie przesyłam do wybrania. Średnio jest to ok. 40-50 ujęć. Ostatecznego wyboru 20 zdjęć dokonujesz Ty. Finalne obrobione zdjęcia otrzymasz w wersji elektronicznej w formie galerii internetowej z możliwością pobrania zdjęć pełnej rozdzielczości. Dodatkowo zostaną one wydrukowane na wysokiej jakości papierze w formacie 13×18.

Jeżeli wybór będzie na tyle ciężki i stwierdzisz że 20 szt. to za mało w takim przypadku istnieje możliwość dokupienia zdjęć – 100zł za wszystkie zdjęcia, które prześlę do wybrania zostaną obrobione i przekazane w formie elektronicznej.

Nasze studio fotograficzne mieści się w Szczecinie przy ul. Kolumba 5
Wszystkich zainteresowanych Świątecznymi sesjami zapraszam do kontaktu za pomocą formularza lub zachęcam do bezpośredniego kontaktu tel. 880 123 200

Cena: 350zł

Oferta

  • Godzinna sesja zdjęciowa
  • 3 świąteczne scenki
  • 20 zdjęć do wyboru w formie elektronicznej oraz 20 w wersji papierowej w rozmiarze 13×18,
  • Dostęp do galerii internetowej zabezpieczonej hasłem z możliwością pobierania zdjęć.

Zapytaj o wolny termin